ᐉ Рекрутинг Backend розробників у IT ⭐ Послуги пошуку та підбору Backend developer в IT команду

Зберігання інформації та робота з БД – невід’ємна частина завдань фулстек-розробника. Він повинен розуміти принципи реляційної моделі даних, SQL, вміти підключати БД до мов бекенд і масштабувати бази даних. Web-програмування – це професія майбутнього, без якої вже не обходиться жодна серйозна компанія, що має свій ресурс в інтернеті. Але попит завжди народжує пропозицію, тому для конкурування на цьому ринку потрібно постійно розвивати свої навички, практикуватися і вивчати нову інформацію.

що повинен вміти Back-end Engineer

На ринку праці такі фахівці стабільно мають високий попит. QA-Engineer займається тестуванням та виявленням несправностей у програмному забезпеченні, які могли бути допущені розробниками на різних етапах продакшену. Таким чином можна з упевненістю сказати, що, як мінімум, у найближчий рік фахівці в галузі фронтенд-розробки все ще будуть потрібні ринку, і ви зможете легко знайти свою першу роботу в цьому напрямку. Найчастіше в розмовах про фронтенд і бекенд мають на увазі саме веб-розробку, але на практиці це також відноситься до виробництва десктопних і мобільних додатків. SQL — мова запитів, яка використовується для роботи з базами даних. Є обов’язковим для backend-розробників, адміністраторів баз даних та багатьох інших спеціалістів.

Відмінності бекенд від фронтенд

Найпопулярнішими фреймворками є Angular, React і Vue.js і ознайомлення з одним із них це великий плюс. Головними компонентами сайту є HTML, що забезпечує структуру веб-сторінки, та CSS, що використовується для стилізації візуального макета сайту. За допомогою лише HTML та CSS інструментів можна створити простий веб-сайт та програми. Однак, щоб зробити сайт інтерактивним, потрібні ще і знання JavaScript. Безкоштовний – тому що безкоштовно; платні ж курси ефективні тим, що мотивації подекуди більше, бо людина заплатила гроші за навчання, та й зворотній зв’язок і підтримка з боку менторів багато важить.

  • Давайте з’ясуємо, як можна допомогти собі і близьким людям, якщо ви виявили у себе її симптоми.
  • Проте не забувайте про розвиток знань із супутніх стеків, хоча б до середнього рівня.
  • Розповідаємо, як змінити своє ставлення до першого дня тижня.
  • Якщо дивитися на досвід, який вимагають у вакансіях, то, як правило, це4-5 років.
  • Сервер повинен розуміти, хто до нього звертається, чого він хоче і чи має право доступу до інформації.
  • На невеликому проєкті може бути достатнім знання PHP (або навіть Node.js), Ajax і вміння працювати з будь-якою однією СУБД.

Front End – це зовнішня сторона будь-якої програмної системи чи програми, те, що бачить і з чим взаємодіє користувач. Розробка front end – одна з найцікавіших та творчих галузей програмування. Тенденції та технології змінюються, тому розробнику важливо бути в курсі останніх IT новин і весь час навчатись та самовдосконалюватись.

І наостанок

Базові навички з адмініструванняWindows, Linux, Unix. Забезпечення/підвищення мережевої безпеки сервісу.

що повинен вміти Back-end Engineer

Компанія BCD TripTech (Київ), попри коронакризу, шукала розробника для створення програмного забезпечення, призначеного для бронювання ділових подорожей. Ще одна можливість вакансія Back-end Engineer – самотужки створити повноцінний проект з бекендом та фронтендом. Або знайти невеликий Open Source проект і приєднатися до його команди, наприклад, на платформіGithub.

Владислав Бондар, Python Tech Lead в Wargaming

Бекенд-розробники мають справу з серверними мовами програмування, такими як Java, Python, PHP, Ruby та інші. Також бекендери повинні знати бази даних, архітектуру, до всього іншого їм знадобляться знання апаратної частини бекенд, тобто сервера, його можливості і характеристики. Вони працюють, в основному, з точним аналізом і обчисленнями, де майже немає творчої, гуманітарної складової. При цьому, їм потрібно вміти обчислювати всі можливі наслідки операцій та розуміти причини помилок, що з’явилися на шляху клієнт-сервер-клієнт.

що повинен вміти Back-end Engineer

Найзатребуваніші –PHP, Java, Python, Ruby, C#, C++. Бекенд-розробникам із знаннямJava, С/С++простіше перейти у сферу десктопних додатків, ентерпрайз-розробку (вирішення проблем бізнесу), інформаційну https://wizardsdev.com/ безпеку. Мову програмуванняJavaScriptшироко використовують для фронтенд-розробки, але вона знаходить застосування і в бекенді. ПлатформаNode.jsдозволяє запускати JS на серверній частині сайту.

Що треба знати та вміти

Angular є продуктом компанії Google, і являє собою повноцінний фреймворк, котрий керується принципами MVVM (Model-View-ViewModel) побудови застосунків. Інтеграція орієнтованих на користувача елементів у різні програми та рішення для зберігання даних. У разі цитування обов’язкове пряме посилання на відповідні матеріали. Знайшли помилку в тексті – виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Досвід роботи – від 3 років (наявність готових проектів – великий плюс).

Було б круто побачити подібну картину для продуктових компаній. Хоча б мінімальні управлінські знання та основи Scrum точно знадобляться. В рекомендаціях наведу популярні джерела для .NET розробників. Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей. Перевагою буде, якщо фахівець розуміє принципи роботи UNIX-систем і вміє складати ТЗ.

    Deixe um comentário

    × WhatsApp